Biz Kimiz ?

Yüksek Kaliteli Profesyonel Çözümler

Kalıcı Çözüm Bulmak Nihai Hedefimiz!

Ekibimiz 1995 Yılından Bu Yana Sektörün İhtiyaçlarını Anlamayı ve Hepsine Hizmet Verecek Güvenilir Ürünler Yaratmayı Başardı.

OSM Alüminyum olarak alaşımlı ve saf alüminyum külçe üretim ve satışını yapmaktayız.

Kurumsallaşmasını tamamlamış olan firmamız yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterilerine en iyi ürünü sunmaktadır. Yüksek üretim kapasitesi olan firmamız ürünlerini genel piyasa fiyat koşulları içerisinde sunarken kalitesinden de ödün vermemektedir. Kaliteyi en üst düzeyde tutan firmamız çalışmakta olduğu firmalardan bu konuda takdir toplamış olmakla birlikte sektör içerisinde saygın bir konuma sahip olmuştur.

Firmamız; beyaz eşya, otomotiv, mobilya aksesuarları ve yapı sektörüne hizmet veren metal enjeksiyon ve kum döküm alanlarında hizmet sağlamaktadır, hizmet sağladığımız firmaların çalışmalarına uyum sağlama odaklı hizmet vermekteyiz.

Rakamlarla Biz :

0
Ürün
0 +
Deneyim
0 +
Proje

Kalite Önce Gelir! En küçük ürün bile üretirken en ince ayrıntılarına dikkat edilir. Odağımız %100 Müşteri İhtiyaçları ve Memnuniyetidir.

Vizyonumuz

OSM Alüminyum olarak farklılıklar üreterek kalıcı başarılar sağlamak.

Misyonumuz

OSM Alüminyum olararak rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan ve paydaşlarına değer katacak şekilde büyümek.

Tüm İhtiyaçlarınıza Mükemmel Çözüm İçin Bize Güvenebilirsiniz.

Daha Kolay Alüminyum Çözümlerle İlgili Yardıma mı ihtiyacınız var? Biz Uzmanız!